שייט נהרות ותעלות

דגמי הסירות

שיטת דירוג נוחה לשימוש


דירוג הסירה מצויין על ידי מספר כוכבים  
או על ידי מספר גלגלי הצלה   

הסימון מופיע מעל תרשימי הסירות. הדירוג נקבע על ידי שיקלול גיל הסירה, עיצובה ומידת הנוחות והפינוק אותם היא מציעה.  ככל שמספר הסימנים רב יותר, יש לסירה יותר מה להציע.

 שירות לקוחות ותמיכה בסטנדרטים גבוהים, ניתנים באופן שווה לכל דגמי הסירות, בכל הרמות.

  יוקרתית במיוחד

סירות המעניקות את חוויית השיט האולטימטיבית. סטנדרטים של מצויינות מבחינה טכנולוגית ומבחינת פינוק ונוחות. בנויות בטכנולוגיה הימית החדשנית ביותר, במודעות לערכי שמירת הסביבה. תמצאו בהן את רמת הנוחות הגבוהה ביותר, עיצוב מודרני ואיבזור מושלם. מצויידות במיזוג אוויר, מסך שטוח לצפייה ב-TV / DVD , חשמל 220V ,חדר רחצה ושירותים צמוד לכל קבינה.


עוגן  איכותית וסטייליסטית

סירות ברמה גבוהה, בדגש על נוחיות ואיבזור מלא. עיצוב הפנים מסוגנן ומוקפד, והריהוט מפנק. אביזרים, כלי אוכל, כלי מיטה ומגבות ברמה גבוהה. בסירה נגן CD הכולל MP3 וחיבור USB. בהגיעכם ליאכטה תמצאו מיטות מוצעות בכל הקבינות, סדינים ומגבות ברמה גבוהה.


  מסודרת ונוחה

סירות מסודרות, נוחות למגורים ולתפעול. עיצוב הפנים מפנק, והריהוט מזמין להתרווח בו. כוללות מטבח מאובזר, מצעים ומגבות.


 מתאימה לכל כיס

סירות נוחות, המשלבות נוחיות בסיסית ופונקציונליות. מרוהטות ומאובזרות על מנת לאפשר הפלגה נעימה, כוללות מצעים ומגבות.


 

גלגל הצלה גלגל הצלה גלגל הצלה גלגל הצלה
סירות חדשות, מעוצבות, ומתאימות להפלגה בנוחיות המירבית. הסלון מאובזר במסך טלוויזיה שטוח וב- DVD . כוללות סט מצעים ומגבותסירות שמאפשרות הפלגה נעימה, עיצובן נותן הרגשה ביתית.סירות נוחות, מתאימות לשייט נהרות. מספקות תמורה מירבית למחירן.סירות פשוטות, בעיצוב פנים סטנדרטי, לעתים ישנות יותר, אולם נותנות תמורה הולמת למחירן.

 

  • בספינה שתבחרו, חייבת להיות מיטה לכל אחד מהשייטים.
  • סימן ה + לצד מספר השייטים בתיאור הסירה - מסמן שניתן להסב את ספות הסלון למיטה עבור 
    2 אנשים נוספים. סירה שמסווגת 4+ אידיאלית לשינה של 4 איש, אולם יכולים לישון בה גם 6 איש.

איך לבחור ספינה?

יש ספינות שתוכננו עבור משפחות, או קבוצות של חברים (בדרך כלל מצויידות במספר רב של מיטות יחיד), וספינות אחרות שאידיאליות לזוגות. הספינות הגדולות ביותר, מאפשרות לינה של +10 איש. הספינות הקטנות ביותר מיועדות לזוג אחד. בחלק מן הספינות, ניתן להסב בלילה את פינת הישיבה בסלון למיטת שינה. השינה בסלון אמנם פוגעת בפרטיות, אולם כך ניתן לשכור ספינה קטנה (וזולה) יותר.

מה יש בספינה?

כל הספינות מצויידות במיגוון התנאים הנחוצים לחופשה נוחה – סלון מרווח, תאי שינה שמאפשרים פרטיות, מטבח מצוייד באופן מלא, חדרי שירותים ומקלחות עם מים חמים וקרים, וכן אמצעי חימום לערבים ולאיזורים קרירים. (רדיאטור). בחלק מן הספינות, יש קבינות עם שירותים צמודים. בחלק מהספינות קיימות שתי עמדות היגוי – עמדה פנימית בסלון ועמדה חיצונית על הסיפון העליון. ספינות אחרות, מצויידות בגג נפתח.

מה יש בספינה שהופך אותה ליוקרתית יותר?

הספינות היוקרתיות ביותר, מצויידות בחרטומן (Bow thruster)) המאפשר ניווט קל יותר. הן מאובזרות בציוד יוקרתי כולל: מיזוג אוויר, שירותים אלקטרוניים, ומדיה סנטר.
לכל רמת סירה, יש מאפיינים שונים, ואתם מוזמנים לבדוק פרטים אלה בתיאורי דגמי הסירות.
 

בעמוד של כל סירה תמצאו את תרשים סידור הפנים שלה. התרשימים יעזרו לכם לבחור את הספינה המתאימה. אם אתם מתלבטים, זקוקים לעצה, או להסברים נוספים, אל תהססו לפנות אלינו בכל עת, ולדבר עם נטע או זהבה  בטלפון 09-7908910 או במייל canal@sailing.co.il.