ENGLISH
הרצליה: 09-9570650

מסלול זמן הצבעוני

שייט קרוז בנהרות הולנד ובלגיה

מסלול: זמן הצבעוניTulip Time

8 ימים - מסלול מעגלי מאמסטרדם לאמסטרדם WAA

זמן הצבעוני

קרוז נפלא זה יפגיש אתכם עם הולנד ובלגיה הציוריות באביב. תתענגו על יופי הפריחה הצבעונית של גני קוקנהוף המפורסמים, עם פארק פרחי הפקעות הגדול בעולם. תלמדו על מערכת הסכרים המורכבת של הולנד במפעלי הדלתא המרתקים. גלו את קתדרלת באוו הקדוש בגנט (Ghent) של ימי הביניים, על אוצרותיה אשר כוללים את תמונת המזבח החשובה ביותר באמנות הפלמית,  שנוצרה על ידי האחים ואן אייק בשנת 1432 . תחקרו את אנטוורפן (Antwerp), ותבקרו  בווילמסטאד (Willemstad) עיירה היסטורית שביצוריה השתמרו היטב ומעל המרינה שלה מתנשאת טחנת הרוח. תסיימו את החופשה בשיט תעלות באמסטרדם.

הקרוז כולל:
8 ימים, 7 לילות, של קרוז דה-לוקס בחדר מפואר ומפנק על ספינת הנהר

מסלול הקרוז - תכנית יומית מפורטת

יום 1 - אמסטרדם - יציאה לקרוז, קבלת פנים חגיגית »

ברוכים הבאים לאמסטרדם, בירתה המתוחכמת והמודרנית של הולנד. לאמסטרדם היסטוריה עשירה ומרתקת בת 700 שנים ואווירה ייחודית הנובעת מהארכיטקטורה האלגנטית והקלאסית שלה, מבתי הקפה ומהמסעדות בעיר. אם טיסתכם תגיע מוקדם, תוכלו לבקר במוזיאון ואן גוך או לצאת לטיול אפשרי ב- Zaanse Schans הקרובה. בשעות אחר הצהריים תעלו על ספינת הנהר ותפגשו את הצוותבקבלת פנים חגיגית. לפני ארוחת הערב, הספינה תעזוב את אמסטרדם ותתקדם לכיוון Rotterdam (ארוחת ערב)

יום 2 - Rotterdam -Gouda וטיול לגני קוקנהוף »

בבוקר תפליגו דרך נמל רוטרדם, עליו נאמר שהוא הנמל העמוס ביותר בעולם. רוטרדם הוקמה מחדש במראה היי-טקי ומודרני.לאחר שנהרסה בהפצצות הגרמנים במלחמת העולם השנייה. אחר הצהריים תוכלו לבחור להצטרף לטיול מודרך לגאודה, המפורסמת בגבינה שקרויה על שמה. זוהי עיר הולנדית טיפוסית, עם בתים עתיקים ותעלות יפהפיות. או לבחור בטיול אל גני קוקנהוף הנמצאים ליד Lisse, בהם למעלה מ-280 דונם של פארק ובו אגמים, גני פסלים, חממות, וטחנת רוח. בכל שנה שותלים כאן 7 מיליון פקעות פרחים, ולכם יש את ההזדמנות לחזות בתצוגת הצבעים מרהיבה זו של צבעוניים, סחלבים, ורדים ועוד. אם אתם חובבי גנים מושבעים, תוכלו לבחור ולהישאר בקוקנהוף לארוחת צהריים עצמאית ולאחר מכן לחזור ולפגוש את ספינה. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 3 : אנטוורפן, בלגיה »

אנטוורפן הינה העיר השנייה בגודלה בבלגיה ואחת מערי הנמל העתיקות החשובות בעולם. היא משלבת חדש עם ישן ומציעה אטרקציות ואווירה אירופאית אופיינית – אנשים חברותיים, ארכיטקטורה נהדרת, חנויות אופנתיות, מוזיאונים מעניינים, בתי קפה תוססים, גלריות מקסימות ואתרים היסטוריים. בסיור מודרך עם מדריך מקומי תחזו בארכיטקטורה המקסימה של העיר, בכיכר השוק הגדולה והבתים מהמאה ה-16 שסביבה, בבניין העירייה היפיפה, אשר בנייתו הסתיימה ב-1566, ובכנסייתOur Lady" ", אשר בנייתה החלה בשנת 1352 ומוצגים בה ציורים של רובנס. תוכלו לבחור לצאת לטיול לבריסל הסמוכה, בירתה של בלגיה ומקום משכנו של האיחוד האירופי. (ארוחת בוקר, צהריים וערב

יום 4 : גנט, בלגיה – ברוז' »

בדרכה הייחודית, גנט, "היהלום" של פלנדריה, מצליחה גם לשמר את הקסם ואת הכוח שהיה לה בימי הביניים, וגם להתקדם עם הזמנים המשתנים. בסיור המודרך עם המדריך המקומי תבקרו במרכז העיר בו ניתן לחזות בעושר הפלמי ובהצלחה המסחרית מימי הביניים. תבקרו בקתדרלת באוו הקדוש Sint-Baafs Cathedral, בה אוצרות אמנות יוצאי דופן. כאן תמצאו את יצירת האמנות החשובה ביותר באמנות הפלמית, תמונת המזבח הערצת השה (The Adoration of the Mystic Lamb) שנוצרה על ידי האחים ואן אייק בשנת 1432. במסגרת זמן חופשי תוכלו לחקור את המדרחובים במרכז העיר, לראות את Gravensteen, "טירת הרוזנים", טירה מרשימה שנבנתה בשנת 1180, או להצטרף לטיול לברוז' המרתקת, על תעלות השתי וערב ובתיה העתיקים, האציליים והמקסימים. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 5 : Middelburg - Veer מפעלי הדלתא »

הבוקר תצאו לסיור רגלי ב-Middelburg, שתיפקדה בעבר כעיר המסחר של הולנד עם מזרח הודו ונבנתה במקור כמחסום מפני אויבים וכנגד ההצפות. מאוחר יותר הפכה Middelburg להיות עיר סחר משגשגת שהושקעו בה כספים רבים בניית מבנים חשובים, כגון בניין העירייה הגותי מהמאה ה-15. בסיור המודרך עם המדריך המקומי, תלמדו על העיר ותראו את כיכר השוק ואת מגדל המנזר. שובו לספינה לארוחת צהריים, ושייט קצר לעבר Veer שם תבקרו במפעלי הדלתא. לאחר המבול של שנת 1953, שבמהלכו למעלה מ-1,800 בני אדם טבעו בלילה אחד, תכנית הדלתא נולדה כדי לוודא שאסון בסדר גודל כזה לא יחזור לעולם. השלמת התכנית ארכה 30 שנים, וכיום עומד הסכר שאורכו קרוב לעשרה קילומטרים כמחסום והגנה במאבק נגד השטפונות, והוא נחשב לפלא טכנולוגי.

יום 6 : Willemstad »

הבוקר, תעגנו בווילמסטאד (Willemstad.) ותוכלו לחקור את העיירה ההיסטורית על ביצוריה שהשתמרו היטב. אחד המבנים העתיקים ביותר בעיר הוא שער הכניסה לווילמסטאד. במרכז העיר, שצורתה כוכב מתומן תמצאו את ה-Koepelkerk - הכנסייה העגולה. גבוה מעל המרינה, מתנשאת טחנת הרוח של העיירה. תשובו אל הספינה שלכם לארוחת הצהריים, ותיהנו מהפלגת אחה"צ רגועה.(ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב)

יום 7 - אמסטרדם – שיט תעלות, טעימת גבינות »

לאחר ארוחת הבוקר, תצאו לגלות את אוצרותיה של אמסטרדם בשיט תעלות. תשוטו דרך grachten האלגנטי שסביבו בתי אחוזה מראשית "תור הזהב" של אמסטרדם. אחר הצהריים תוכלו לחקור את העיר בעצמכם או לבחור בטיול מתוך מבחר הטיולים המוצעים. לפני ארוחת ערב, תיהנו מטעימות של גבינה הולנדית. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 8 – אמסטרדם – סיום הקרוז »

החופשה שלכם מסתיימת לאחר ארוחת הבוקר. (ארוחת בוקר)

למידע כללי על קרוזים מלאי השראה

לראש הדף