ENGLISH
הרצליה: 09-9570650

מסלול סימפוניית הדנובה

שייט קרוז בנהר הדנובה

מסלול: סימפוניית הדנובהDanube Symphony

9 ימים - מווינה למינכן WVP
או במסלול ההפוך:
9 ימים - ממינכן לווינה WPV

סימפוניית הדנובה

חוויה אירופאית זו מתחילה בווינה, בירת אוסטריה הרומנטית ומסתיימת בשלושה לילות בבירה הבווארית מינכן. בווינה, עיר המוסיקה שהשפיעה על בטהובן, מוצרט ושטראוס, תסיירו במתחם ארמון הופבורג (Hofburg), ותתרשמו מהעושר והעוצמה של קיסרי בית האבסבורג האוסטרי. שם תמצאו את דירתה של הקיסרית סיסי, ותוכלו להאזין בקפלה הקיסרית למקהלת הילדים של וינה.  בזמנכם החופשי תוכלו לטייל במדרחוב קרנשטרסה (Kärntnerstrasse) ולטעום שטרודל תפוחים וינאי בבית קפה אלגנטי. תשוטו בדנובה, לעבר דורנשטיין Dürnstein, בלב עמק ווכאו (Wachau Valley), שמפורסמת בכנסייה הבארוקית, אחת היפות מתחילת המאה ה-17, שחזיתה כחולה מבריקה. ב-Melk, בקרו במנזר הבנדיקטיני המלכותי וטעמו מהיינות המפורסמים של האזור. ובגריין  Grein - בתיטרון העתיק שעדיין פעיל עד יום. בהמשך, תסעו למינכן, בירת בוואריה. המדריך המקומי יכיר לכם את האטרקציות המפורסמות. תוכלו להתרווח לצד המקומיים במבשלת או גינת בירה ולטעום בירה מקומית משובחת. טיילו לתוך אגדה, באחת מהטירות החלומיות באירופה - טירת נוישווינשטיין (Neuschwanstein), ממנה שאבו סיפורי וולט דיסני את השראתם והמשיכו את  היום הקסום בנסיעה לכפר האידילי- Oberammergau , שבתיו הבווארים הטיפוסיים מעוטרים בסצינות מסיפורי אגדות.

הקרוז כולל: 9 ימים, 5 לילות שייט, 3 לילות יבשה.
שייט: קרוז דה-לוקס בחדר מפואר ומפנק על ספינת הנהר.
3 לילות במלון מובחר במינכן: Hotel deluxe - SOFITEL MUNICH BAYERPOST בווינה:

ניתן לבחור בשייט בלבד

מסלול הקרוז - תכנית יומית מפורטת

יום 1: וינה. עלייה על הספינה »

ברוכים הבאים לוינה "עיר המוסיקה". אחר הצהריים תעלו לספינה, תכירו את הצוות ותיהנו במסיבת ערב קבלת הפנים.

יום 2: וינה »

סיור מודרך בוינה, בירת אוסטריה, מרכז האימפריה ההאבסבורגית לשעבר. כאן תבקרו במתחם ארמון הופבורג (Hofburg) הקיסרי, בקפלה הקיסרית שם מופיעה מקהלת נערי וינה, בבית האופרה בסגנון ניאו-רנסנס, וקתדרלת סן-סטפן המרשימה. תוכלו לסייר במדרחוב קרנשטרסה (Kärntnerstrasse) - ואל תשכחו לטעום זאכרטורט או שטרודל תפוחים וינאי בבית קפה אלגנטי. בערב, יש לכם אופציה להאזין לקונצרט.

יום 3: Durnstein - Melk »

Durnstein, שוכנת בליבו של עמק ווכאו (Wachau Valley), ומפורסמת בכנסייה הבארוקית, מתחילת המאה ה-17, שחזיתה כחולה מבריקה. על העיר צופה הטירה, בה נכלא ב-1192 מלך אנגליה ריצ'רד לב-הארי - ואת סיפורה יספר לכם המדריך בטיול הרגלי שלכם. הספורטאים, יוכלו לטפס ברגל אל חורבותיה, ולצפות בנוף הנהדר של העיר הנגלה ממרומיה. אם תבחרו תוכלו לסייר בעצמכם ברחובותיה הפסטורלים הצרים של העיר. תמשיכו בהפלגה דרך עמק ווכאו הנהדר, ותגיעו לאחר ארוחת הצהריים ל-Melk. כאן תצאו לסיור וטעימות יין במנזר הבנדיקטיני, מהגדולים באירופה,שנבנה במאה ה-11, וצופה על העיר.ספרייתו מכילה כ-80 אלף ספרים מודפסים, ו-2000 כתבי יד. קשה לתאר במילים את כנסייתו המרהיבה, שמעוטרת בתקרת ציורי פרסקו ,מזבח מרשים, פסלי שיש כיפה בגובה 60 מ'. הערב, תוכלו לטעום ממבחר יינות האיזור.

יום 4: Grein - Linz »

הבוקר תגיעו לאתר הנופש המרהיב של Grein השוכן לרגלי הטירה. הצטרפו לסיור רגלי מודרך בעיר, שכולל ביקור בתיאטרון ההסטורי הייחודי שלה, העתיק ביותר באוסטריה. בתיאטרון, שנבנה בסגנון הרוקוקו, 16 מושבים, ועדיין מתקיימות בו הופעות סדירות. סיור מאחורי הקלעים יתן לכם תמונה על החיים בעבר, והחיים בהווה של עיירה קטנה זו. לחלופין, תוכלו להצטרף היום למגוון פעילויות אחרות . שוטו ל-Linz כאן תעגנו הלילה.

יום 5: Linz - Passau »

היום, תהנו מהפלגת בוקר רגועה ואחה"צ תגיעו לגרמניה, אל העיר Passau השוכנת במפגש נהר הדנובה עם הנהרות Inn, Ilz. זוהי עיר של מבני קשתות מרהיבים, רחובות מרוצפים, ובתי מידות מרשימים. כנסיית סן סטפן הקדוש, יצירת מופת של אדריכלות הבארוק האיטלקית, מתנשאת מעליה. הצטרפו לסיור רגלי מודרך וגלו אוצרות נוספים ב"עיר שלושת הנהרות" המקסימה הזו.

יום 6: Passau (עזיבת הספינה) - מינכן »

הבוקר תפרדו מצוות הספינה ותגיעו בנסיעה יבשתית למינכן, בירתה של בוואריה. כאן תוכלו לבחור בבילוי אחה"צ חופשי, או להצטרף לטיול אופציונלי לזלצבורג אשר יחזיר אתכם למינכן בשעות אחר הצהריים המאוחרות.

יום 7: מינכן »

מינכן היא עיר גדולה עם אווירה של עיירה קטנה. תמצאו בה מוזיאונים הסטוריים, לצד גן אנגלי, מדרחובים ובהם בתי קפה מסורתיים וחנויות מהנות. המדריך המקומי יכיר לכם את ארמון נימפנבורג, מעון הקיץ של המלכים הבווארים, ואת הכיכר המרכזית Marienplatz על ארמונותיה העתיקים והחדשים וסיפורה ההסטורי. לאחר מכן, בזמנכם החופשי, צפו ב-Glockenspiel המפורסם המשחזר חתונה מלכותית מהמאה ה-16, בלו במדרחוב, ועצרו לאתנחתא בבית קפה או באחת ממבשלות הבירה שם תוכלו להכיר ממבחר טעמי הבירות הבוואריות.

יום 8: מינכן- Neuschwanstein - Oberammergau »

הבוקר תצאו לטיול של יום שלם, אל נופי הגלויה של האלפים הבווארים, ותבקרו בטירת - Neuschwanstein - טירת האגדות של המלך לודוויג, ממנה נשקף הנוף המקסים של הכפר Hohenschwangau. תוכלו להמשיך לביקור ב- Oberammergau המפורסמת במופע הפסיון שמתקיים בה אחת לעשר שנים. לאחר מכן, תמשיכו בזמנכם החופשי לחקור עיירה מקסימה זו.. לטייל ברחובותיה ולהתפעל מהבתים הבווארים הטיפוסיים, שקירות רבים מהם מצויירים בסצינות מסיפורי אגדות.

יום 9: מינכן »

החופשה שלכם מסתיימת בארוחת הבוקר.

לראש הדף