ENGLISH
הרצליה: 09-9570650

מסלול טעימה מהדנובה

שייט קרוז בנהר הדנובה

מסלול: טעימה מהדנובהA Taste of the Danube

8 ימים - מבודפשט לווינה WBV
או במסלול ההפוך:
8 ימים - מווינה לבודפשט WVB

טעימה מהדנובה

זהו קרוז שיגרום לכם פשוט להתאהב בדנובה – בעיירותיה הקטנות והמקסימות, ביופיה מרהיב העין, ובערים המרגשות לאורכה. חופשתכם תתחיל בשהייה בת שני לילות בעיר ההונגרית התוססת בודפשט. הסיור המודרך בעיר יפגיש אתכם עם האתרים החשובים ויותיר בידיכם שפע של זמן חופשי לחקור את העיר בעצמכם - לקנות פפריקה בשוק המרכזי, לסייר במתחם המצודה העצום, לבקר במוזיאונים הרבים שלה ולהתענג על מאכלים הונגרים. לאחר שתעלו על ספינת הנהר ותתחילו בקרוז תיפגשו את בירה סלובקיה התוססת, ברטיסלאבה (Bratislava). תחקרו את העיר העתיקה של Dürnstein, תבקרו במנזר הבנידיקטי (BENEDICTINE ABBEY) המרהיב, ותתענגו על היופי הטבעי של עמק ואכאו של אוסטריה. החופשה שלכם מסתיימת בווינה, "עיר המוזיקה", שבה תיפרדו מהספינה אך תבלו בעיר שני לילות קסומים נוספים, בהם תיהנו מהמוזיאונים המפוארים הרבים, מקתדרלת סטפן הקדוש (St. Stephen Cathedral), ומבתי הקפה המקומיים בהם אי אפשר שלא לחטוא קצת ולהתנסות בפרוסת זאכרטורט מופלאה.


הקרוז כולל: 8 ימים, 3 לילות שייט, 4 לילות יבשה.
שייט:  קרוז דה-לוקס בחדר מפואר ומפנק על הספינה.
4 לילות במלונות מובחרים : בבודפסט – 2 לילות במלון Intercontinental. בוינה – 2 לילות במלון Intercontinental.
ניתן לבחור בשייט בלבד.

מסלול הקרוז - תכנית יומית מפורטת

יום 1 - בודפשט - הגעה »

ברוכים הבאים לבודפשט, בירתה התוססת של הונגריה. לרשותכם זמן חופשי בו הנכם מוזמנים להתחיל ולטעום בעצמכם מהעיר המרגשת הזו.

יום 2 - בודפשט – סיורים מודרכים בעיר »

בודפשט השוכנת לגדות הדנובה, היא אחת הערים המקסימות במזרח אירופה. בין אם אתם מבקרים באתריה המרכזיים, מתרשמים מרקמות מסורתיות או פורצלן Herend, או נהנים מתרבות בתי הקפה על עוגת קרם עשירה בבית הקפה המפורסם Gerbeaud Café, תמיד תחושו באנרגיה החיובית הנעימה של בודפשט. בסיור המודרך בעיר תבקרו בטירה הענקית שעל ראש ההר ובמבצר הדייגים ובנוף המרהיב של העיר המתגלה לרגליהם; בכנסיית מתתיהו מהמאה ה-11, מקום הכתרתם של שליטים הונגריים; בשמונת הגשרים המאחדים את בודפשט. אם תרצו תוכלו אף להלך על גשר השלשלאות, סמלה של בודפשט אשר נבנה ב-1849. בזמן החופשי שלכם אחר הצהרים, תוכלו לבקר בבזיליקה של סטיבן הקדוש, או להלך לאורך Váci utca, רחוב הקניות הראשי. (ארוחת בוקר)

יום 3 - בודפשט - תחילת הקרוז, בוקר רגוע על ספינת הנהר, אירוע קבלת פנים »

(תחילת הקרוז). הבוקר אתם מוזמנים להמשיך ולחקור את העיר התוססת הזו בקצב האישי שלכם, ואחר הצהריים תעלו על ספינת הנהר ותפגשו את הצוות בקבלת הפנים החגיגית. (ארוחת בוקר וערב)

יום 4 – ברטיסלאבה סלובקיה - סיורים מודרכים בעיר »

בבוקר זה תתרווחו על הסיפון ותתפעלו מהנוף והמראות על גדות הדנובה. כשאתם שטים במעלה הנהר תצפו בהונגריה לשמאלכם ובסלובקיה לימינכם, שתי המדינות חולקות את הדנובה לאורך 93 מייל, כשהגבול ביניהן נמצא באמצע הנהר. למרגלות הרי הקרפטים בברטיסלאבה, בירת סלובקיה הדינמית, תצטרפו לסיור מודרך בעיר, בעיר העתיקה המרתקת, על רחובותיה המפותלים וסמטאותיה ותצפו בבניין העירייה, אחד מבנייני האבן העתיקים בעיר. בנוסף תבקרו בקתדרה הגותית של מרטין הקדוש ובכנסיית ההכתרה של ממלכת הונגריה מהמאות ה-16-19. (ארוחת בוקר, צהרים וערב)

יום 5 - דירנשטיין (DÜRNSTEIN) - מלק (MELK) – סיורים מודרכים »

הבוקר נפתח בחניה בדירנשטיין, הממוקמת בלב אזור היין ואכאו (Wachau), ומוכרת בעיקר בזכות ה-Stiftskirche הבארוקי המפואר עם החזית הכחולה שלו. מעל העיר תצפו בשרידי הטירה שבה נכלא בשנת 1192מלך אנגליה, ריצ'רד לב הארי. משרידי הטירה ניתן לצפות בנופם המרהיב של העיר והנהר. בדרככם למלק תתרווחו על סיפון ספינת ותצפו בנוף המרהיב החולף על פניכם. במלק תיהנו מסיור מודרך במנזר הבנידיקטי המרתק מהמאה ה-11. בכנסיית המנזר תקרת ציוריי פרסקו, פסלי שיש מרהיבים, עוגב גדול וספרייה ובה אוסף ענק של כתבי יד מתקופת ימיי הביניים. נוף הדנובה הנפרש מספינת הנהר הינו עוצר נשימה ! (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 6 – ווינה – סיום הקרוז, סיורים מודרכים »

ווינה, בירתה הקסומה של אוסטריה השוכנת על גדות הדנובה הכחול, היוותה בעבר את מרכז אימפריית הבסבורג. ווינה הינה יצירה ארכיטקטונית מוזהבת. וינה הינה מקום משכנם של הארמון המלכותי Hofburg, עם מקהלת הנערים של וינה וסוסי Lipizzaner המדהימים, של בית האופרה הנאו-רנסאנס, של קתדרלת סטיבן הקדוש עוצרת הנשימה, ושל אין ספור אתרים נוספים שתגלו בסיור המודרך. אל תוותרו על שיטוט נעים לאורך ה-Kärntnerstrasse, והפסקה קלה באחד מבתי הקפה השכונתיים עם פרוסה מענגת של שטרודל תפוחים או זאכרטורט. (ארוחת בוקר, צהרים וערב)

יום 7 – ווינה – זמן חופשי »

יום חופשי בווינה המרתקת. אתם מוזמנים לבקר במוזיאונים המפוארים הרבים בעיר או לצאת לטיול ביערות ווינה. (ארוחת בוקר)

יום 8 – ווינה – סיום החופשה »

חופשתכם מסתיימת לאחר ארוחת הבוקר. (ארוחת בוקר)

קיים קרוז זהה במסלול ההפוך מווינה לבודפשט

תמצית הקרוז ההפוך מווינה לבודפסט:

יום 1 - ווינה - הגעה
יום 2 - ווינה – סיורים מודרכים בעיר
יום 3 - ווינה - תחילת הקרוז, בוקר רגוע על ספינת הנהר, אירוע קבלת פנים
יום 4 - דירנשטיין ((DÜRNSTEIN - מלק (MELK) – סיורים מודרכים
יום 5 - ברטיסלאבה - סיורים מודרכים בעיר
יום 6 - בודפשט - סיום הקרוז, סיורים מודרכים
יום 7 - בודפשט - זמן חופשי
יום 8 - בודפשט - סיום החופשה

 

הערות:

תנאים והגבלות

למידע כללי על קרוזים מלאי השראה

לראש הדף