ENGLISH
הרצליה: 09-9579390

יומני שייט בנהרות ותעלות - צרפת

אולי יעניין אתכם שייט נהרות ותעלות בצרפת?

דגל צרפת  צרפת

רשמים משייט על נהר הרון בצרפת - יולי 2019רשמים משייט על נהר הרון בצרפת - יולי 2019

שלמה וחוה חייקין • יולי 2019

מי שחשקה נפשו בפסק זמן מפנק , מוזמן להצטרף לחוויה של שייט על נהר . אנחנו חווינו את נהר הרון בצרפת מארל שבפרובנס עד ליון . במפגש הראשון עם הצוות לא הספקנו לצאת מהמונית וכבר נעלמו המזוודות שלנו בריצה ונבלעו בספינה . את פנינו קיבלו עם משקה צונן , חיוכים והזמ

שלושה דורות על יאכטה אחתשלושה דורות על יאכטה אחת

יריב כץ • אוגוסט 2018

כתבה שהתפרסמה ב- YNET בתאריך 06.10.18

שייט נהרות באלזס - יולי 2017שייט נהרות באלזס - יולי 2017

שחר רגב • יולי 2017

סרט מחוויית שייט תעלות של משפחת רגב באלזס, צרפת, מהסה לבופצהיים

יומן מסע - שייט בתעלת Garrone דרום צרפת - פסח 2015יומן מסע - שייט בתעלת Garrone דרום צרפת - פסח 2015

יהודית קרנר • אפריל 2015

יצאנו לשייט בהרכב משפחתי של 6 נפשות (גילאי הילדים 21-12). התוכנית המקורית היתה לשוט בנהר Lot, אך 5 ימים לפני היציאה קיבלנו הודעה שהנהר סגור ולא ניתן לשוט בו במועד שתוכנן. האלטרנטיבה היתה לשוט בתעלת Garrone שב-Aquitaine. הסירה שודרגה לנו (כפיצוי).

קרוז מפנק על נהר הריין מגרמניה לצרפתקרוז מפנק על נהר הריין מגרמניה לצרפת

ענבל הראל "תשוט" • נובמבר 2013

התחלנו את השיט לכיוון העיר konigswinter, השיט היה נעים, לא חשנו רחשי מנוע, ונהנינו מהנוף ומהארכיטקטורה שנשקפו מבעד לחלון. הספינה עגנה וירדנו לחדר אוכל מרווח לארוחת הערב.

שייט בנהר Saone בחבל בורגונדישייט בנהר Saone בחבל בורגונדי

משה גינזברג • ספטמבר 2013

אני מרגיש כמו בחלום - השעה מוקדמת, מזג האויר סגרירי ואפור, אין בכלל רוח, המים חלקים ללא אדוות, הסירה כאילו שטה על מראה, ערפילים מכסים חלקים מהנהר המתפתל שרוחבו אינו עולה על 30-20 מ', כרי הדשא נושקים למים, ופרות לוחכות עשב מרימות מידי פעם את ראשן.

סרט: שייט נהרות באנז'ו - יולי 2013סרט: שייט נהרות באנז'ו - יולי 2013

ניר גוטליב • יולי 2013

סרטון שקיבלנו מהפלגה של אב ובניו . "...זה לא היה טיול בר-מצווה. זה היה טיול של כיף..."

ליל-הסדר בשייט נהרות על יאכטה בבורגונדיליל-הסדר בשייט נהרות על יאכטה בבורגונדי

אביבה, רמת גן • מרץ 2013

שירה בת 30 והחלטנו לחגוג בגיבושון משפחתי –שיט נהרות בבורגונדי. היינו שלושה זוגות: אביבה ויינון (ההורים) והבנות טליה ושירה עם בעליהן טל ועמית. פסח השנה חל מוקדם מהרגיל ובשבוע שלנו, פקד את צרפת גל קור 2 – 7 מעלות.

שייט בתעלת הריין - באלזסשייט בתעלת הריין - באלזס

שלמה חייקין • אוקטובר 2012

קצת חששתי, בתחילה, לצאת ממש בסוף העונה למקום שעלול להיות כבר קריר מאד, אולם זאת היתה מתנת בר-מצוה לנכדי הבכור ולבחור פשוט לא היה זמן פנוי לבלות עם זקנים בתקופת הקיץ (וטוב שכך). בסופו של דבר הרווחנו מזה.

שייט נהרות עם הילדים בנהר הלוטשייט נהרות עם הילדים בנהר הלוט

שמרית נחמקין • אוגוסט 2011

לא האמנתי כמה שזה יהיה אטרקטיבי. הילדים לא רצו לרדת מהסירה, רק פעם אחת הבנות באו איתנו לטיול אופניים באחת העיירות. שאר הפעמים הן נשארו בסירה, או בפארק מים מול קארו, או בבריכה שהיתה באחד המעגנים.

שיט בנהרות חבל בורגונדישיט בנהרות חבל בורגונדי

משפחת גנז • ספטמבר 2010

תכנון של כמה חודשים, ציפייה ארוכה, התכתבות על כל פרט עם סוכנת הנסיעות שלנו ( נטע מחברת "תשוט"), דיונים, כל אלו הפכו להפלגה חלומית, בילוי משפחתי מחמם את הלב, רגוע ונעים. מים ושמים, שקט ורחש הספינה, כפרים קטנים של צרפת הפשוטה. חלום של הפלגה.

שייט תעלות בצרפת - Canal du Midiשייט תעלות בצרפת - Canal du Midi

אריה רוטמן • ספטמבר 2010

לקראת גיוס ילדינו לצבא, רצינו לצאת לטיול המשלב הנאה וגיבוש משפחתי. המשפחה המורחבת, סבים, דודים ובני דודים מהולנד ומישראל. סך הכל 13 איש, 8 מישראל, 5 מהולנד.

שלושה דורות בשייט נהרות בעמק הלוארשלושה דורות בשייט נהרות בעמק הלואר

גל קדר • ספטמבר 2010

בשונה מהפלגה בים, לחופשת שייט נהרות חשוב לבוא מוכן מראש ולדעת איזו אטרקציה מחכה בכל עיירה. ההפלגה מתנהלת במהירות 10 קמ"ש...אנו בעצם נוסעים ב"כביש המרוצף במים".

 שייט בבורגונדי - צרפת שייט בבורגונדי - צרפת

דליה אלסר • יולי 2009

Magnifique היא אכן כשמה – נפלאה! ארבעה תאי שינה נוחים ונעימים עם שירותים צמודים, סלון מרווח מטבח גדול ומאובזר להפליא כולל כלי אוכל יפים, תנור וכיריים ומשטחי עבודה גדולים, סיפון עליון שמאפשר לכולנו לשבת בנוחות מירבית.

הפלגה בנהר לוט בדרום צרפתהפלגה בנהר לוט בדרום צרפת

דני שוורץ • ספטמבר 2008

ציירו לכם תמונה כפי שראה אותה קלוד מונה. נהר רחב כחול או ירוק עמוק, עיירה ציורית ובה כנסיה וטירה. במרכז התמונה הוסיפו סירה, על סיפונה שולחן ועליו בקבוק יין אדום כהה מיינות אזור בורדו. כעת הוסיפו אתכם לתמונה והפיחו בה חיים. זה מה שהרגשנו במשך שבוע על הנהר

שייט תעלות קסום בצרפתשייט תעלות קסום בצרפת

משפחת קרטה • ספטמבר 2005

מה שעניין את בני שגיא בן השלוש עשרה, מעבר לכל, היה להשיט את היכטה, וזה מה ששגיא עשה ברוב הזמן. כל יום, בסביבות השעה 17:00, עגנו במרינה קטנה, לקחנו את האופניים והסתובבנו בעיירות הקטנות או בעיר העתיקה או נסענו לטירה קסומה במעלה ההר, מדהים.

יומן שייט בצרפת - אלזסיומן שייט בצרפת - אלזס

דליה • אוגוסט 2005

בתורנו נכנסנו למנהרה ובאמת, לוקח למעלה מחצי שעה לעבור אותה. המשכנו בנסיעה נינוחה עד מעלית הסירות ב-ARZVILLER. זו חוויה אמיתית. למזלנו היה עלינו לחכות בתור לסירות שהיו לפנינו, דבר שאיפשר לנו לעמוד על מרפסת התצפית ולראות את הכל מתרחש לנגד עינינו.

לראש הדף