ENGLISH
הרצליה: 09-9579390

יומני הפלגה ביאכטות מפרש ומנוע - יוון

דגל יוון  יוון

יומן מסע הפלגה בקורפו, יוון - אוגוסט 2019יומן מסע הפלגה בקורפו, יוון - אוגוסט 2019

חגי לוין • אוגוסט 2019

הפלגה של משפחה המונה 8 מבוגרים ושלושה ילדים קטנים (גילאים 1.5-5) על קטמרן מדגם LAGOON 450 F שנת 2017 עם גנרטור ומתפיל מים.

יומן מסע באיים הדודקאנסיים יוון (קוס וצפונה)יומן מסע באיים הדודקאנסיים יוון (קוס וצפונה)

אמיתי זהר • יוני 2019

יומן המסע שלי מתחיל כבר בחודש אוקטובר ממש אחרי החגים כשכל החופשות ניגמרו ומוצאים את הזמן להתחיל לחפש סירה לקיץ 2019. זאת שנה חמישית שהצוות שלי ואני יוצאים לשבוע שייט, והפעם בחרנו יעד חדש ומאתגר (מבחינת מזג האוויר) אך לא נופל ביופיו משאר המקומות שבהם הפלגנ

הפלגה באיים הציקלאדיים ביוון - יוני 2019הפלגה באיים הציקלאדיים ביוון - יוני 2019

מיטל בית יעקב • יוני 2019

השנה החלטנו לעשות את ההפלגה באיזור הציקלאדיים ובאופן טבעי היאכטה אמורה לצאת מלבריו אך לרוע מזלנו לא נמצאה יאכטה פנויה עבורנו ונאלצנו לקבלה במרינה אלימוס באתונה.

יומן מסע - האיים הספורדיים יוני 2019יומן מסע - האיים הספורדיים יוני 2019

שירי צור • יוני 2019

מזמן סימנתי את האיים הספורדיים כאחד היעדים שאני חייבת לצאת אליהם. בבוקר בהיר באמצע החורף, בדרכה להפלגה השבועית, גלילה עצרה במשרד וביקשה למצוא לה יאכטה לסקיאטוס. עוד לפני שהיא הספיקה לסיים את המשפט שאלתי: "יש לך מקום בשבילי "? וכך נולדה לה הפלגת סקיאטוס.

שלושה שבועות בסארוניים ובקיקלדיםשלושה שבועות בסארוניים ובקיקלדים

הפליגו ונהנו אוסנת עידן ומיקי גלזר • ספטמבר 2018

התוכנית המקורית הייתה שלושה שבועות באיים הקיקלדים אולם שבוע לפני ההפלגה התחזיות הצביעו על רוח מלטמית חזקה, כך ששינינו את התוכנית והפלגנו בשיטת "לרוץ לפני" כלומר כל פעם מפליגים למקום הבא לפני שהסערה מגיעה אלינו.

יומן הפלגה באיים הציקלדים - 2018יומן הפלגה באיים הציקלדים - 2018

עובד מיטב • מאי 2018

הגענו למריכס (Merichas) במערב קיתנוס (Kythnos) סביב 15:00. מעגן נחמד, יש מקום במזח ל-15-20 סירות, יש מקום נוסף על עוגן וגם ב-4 מפרצים סמוכים מצפון. בדרך פגשנו להקת דולפינים לכמה שניות, כנראה שהמהירות שלנו לא הייתה לרוחם.

הפלגה מלבריון לסקיאטוסהפלגה מלבריון לסקיאטוס

חיים שנהר • אפריל 2018

יוצאים בשלוש וחצי לאור הירח. הנמל שקט לגמרי. גם המפרץ העגול של קאריסטוס שקט למדי. חושבים על הסרט "העולם גדול והישועה מעבר לפינה", רק שאצלנו הישועה לפני הפינה ומי יודע מה מאחוריה. מגלים די מהר. ים 6 רוח 30 ומשהו קשר, גלים בחרטום. הקורס בהתאם לגלים לא ליעד.

יומן מסע באזור לפקס, יווןיומן מסע באזור לפקס, יוון

הילה אשכנזי - "תשוט" • נובמבר 2017

בשבילי, המסע הזה היה מעל לכל הציפיות, לא תיארתי לעצמי שזה יכול להיות כל כך טוב ! הסירה: קטמרן , 4 קבינות + 2 שירותים MOORINGS 3900 היעד : הים האיוני , לפקס שותפים למסע : פרי (סוכנת ב"תשוט" וסקיפרית) , נצר (רופא וסקיפר), שי (סקיפר) ואני

הפלגה באיים הספורדים הפלגה באיים הספורדים

בני לבני • ספטמבר 2017

יצאנו, 2 זוגות בשנות השישים, ל-10 ימים של כיף. הפלגנו בין האיים סקיאטוס, סקופלוס, אלוניסוס, ופנאיה קירה. האיים סקיאטוס, סקופלוס ואלוניסוס, הם יעדים יבשתיים מבוקשים בקרב תיירים ממדינות מערב אירופה.

הגשמת חלום - שייט בים האיוני עם הילדים הגשמת חלום - שייט בים האיוני עם הילדים

עידו שחק • יולי 2017

היעד הפעם נקבע לאיים האיונים, 10 ימים (שישאר טעם של עוד). ואם כבר לא שגרתי אז עד הסוף - יוצאים מקורפו ומסיימים בלפקדה,כי אי אפשר להגיע לאיונים בלי פקסי ואנטיפקסי.

הפלגה בים האיוני - מאי 2017הפלגה בים האיוני - מאי 2017

עובד מיטב • מאי 2017

התכנון היה לבלות קצת בפיסקארדו ולהמשיך לסאמי שמדרום לתעלה שבין קפלוניה ואיתקה. אבל מצאנו עגינה במרינה כל כך טובה שהיה חבל לעזוב אותה ואחרי הכל אנחנו בחופש והחיפזון מהשטן. אחרי גלידה ושיטוט בכפר התפצלנו, אחד הלך לכיוון המגדלור, ואחד הלך לשחות

שייט בדודקאנסים - יציאה מקוס 2016שייט בדודקאנסים - יציאה מקוס 2016

קובי שדה • ספטמבר 2016

לאחר מעט התלבטויות בחרנו השנה ולהפליג מהאי קוס השוכן במרכז הדודקאנסים. האיים המרכזיים הם רודוס וקוס, לשם יש טיסות ושם גם נמצאות חברות ההשכרה של היאכטות.

שבוע מופלא באי קורפו ובסביבתו-אוגוסט 2016שבוע מופלא באי קורפו ובסביבתו-אוגוסט 2016

אלון פרידמן • אוגוסט 2016

היה נראה לנו שקורפו, שידוע כאזור תיירותי, בוודאי יהיה בסיס טוב לשייט ביאכטה. סגרנו על יאכטה ותאריך ומיד עברנו לתכנון הטיול. ואכן, לא התאכזבנו, אפילו הופתענו לטובה

הפלגה באיים הסרונים 2016הפלגה באיים הסרונים 2016

אוהד פז • יוני 2016

עם זכרונות נעימים מהפלגות שנים קודמות, ציפינו בקוצר רוח להפלגה הבאה, כשברור שיוון היא היעד. טיסה קצרה, אנשים נחמדים, אוכל נהדר ומקומות מדהימים...

הפלגה בקטמרן בים היוני 2016הפלגה בקטמרן בים היוני 2016

יורם וידמן • יוני 2016

שנה שלישית שאנחנו מפליגים ביחד ולאחר גוצק בטורקיה ושייט בקרואטיה החלטנו לצאת לים היוני...

שייט בקטמרן Lagoon 450  באזור קוס שייט בקטמרן Lagoon 450 באזור קוס

עמוס יפה • מאי 2016

יציאה מהמרינה לכיוון האי pserimos עם רוח גבית או מלאה של 10 -12 קשרים. ים די שקט, הפסקה לרחצה במפרץ בחלק הדרומי. משם פנינו לאי השכן kalymnos למפרץ vathys וקיבלו את פנינו שני דולפינים...

שייט באיים הדודקנסים - 2016שייט באיים הדודקנסים - 2016

איזי אלמוג • מאי 2016

הפלגה באיים לרוס, לויטה, אסטיפליה, ניסירוס, וסימי. "חבריי ואני אוהבים לחזור אליהם מדי תקופה. בשיט בדודקנסים ובאיים היווניים בדרך כלל קיים אתגר והוא לרוב גם שיט מעניין בו באים לידי ביטוי כל מה שלמדנו על סירות וים."

השכרת יאכטה באתונה - האיים הסרונייםהשכרת יאכטה באתונה - האיים הסרוניים

מאיה ארקין • אוקטובר 2015

הפלגה של מאיה ארקין, ממחלקת השכרת יאכטות "תשוט"....עגנו, והתחלנו לחלום על ההפלגה הבאה...

הפלגה באיים הסרונים והקיקלדים 2015הפלגה באיים הסרונים והקיקלדים 2015

אשר אלברג • אוקטובר 2015

זריקת עוגן ליד הנמל של אגיסטרי, ירדנו לשחיה ועם הדינגי ירדנו לחוף. מקום יפה, המון בתי מלון קטנים עם מסעדות ובתי קפה, רצועת חוף עם חול לבן ונקי. לשים לב לא לעגון על הדרך של המעבורת המגיעה וניגשת לרציף

הפלגת חברים בים היוני - אוגוסט 2015הפלגת חברים בים היוני - אוגוסט 2015

צביקה שפרלינג • אוגוסט 2015

מפרץ Varko היה יעדנו הראשון. המפרץ נמצא בחוף הצפוני ממש ביציאה מתעלת לפקס ומסתבר כי הוא מאוד מבוקש. עגנו שם בעומק כשישה מטרים בחוף חולי, גם בכדי לבדוק את מערכת העוגן וגם בכדי לרענן את הצוות בנוהל עגינה. קפצנו למים איש איש/ה בבגד ימו או בתחתוניו...

שבוע שייט זוגי בקורפו יולי 2015שבוע שייט זוגי בקורפו יולי 2015

מיכל פריד • יולי 2015

הגענו למרינה. הסירה מוכנה למסירה על הרציף של סנסייל. הצטיידנו במצרכים ובכפפות עבודה לנחום. יצאנו לסיור בעיר וארוחת צהריים והתארגנו להפליג צפונה, לכיוון סן סטפנוס. השקיעה בשמונה וחצי בערב, יש לנו זמן ואנו מצפים להעביר אחר צהריים של כיף.

הפלגה עם המשפחה באיים האיוניים 2015הפלגה עם המשפחה באיים האיוניים 2015

אלון פרידמן • יולי 2015

המים נקיים וצלולים כאילו בריכה פרטית. הרכבנו את המנוע על הדינגי והילדים חגגו. לאחר הסבר קצר על הפעלת המנוע וכללי בטיחות, הילדים השתלטו על הדינגי והפליגו לבד בתוך המרינה. אפילו את הזבל הם התנדבו לקחת, העיקר שניתן להם זמן על הדינגי.

השכרת יאכטה באיים האיוניים - קיץ 2015השכרת יאכטה באיים האיוניים - קיץ 2015

שרון בר • יוני 2015

יצאנו מישראל שבעה חברים למסע הפלגה על יכטה ביון באזור ששמענו כקסום, שהתברר כקסום עוד יותר האיים היונים. האיים היונים הם שרשרת איים בצפון מערב יון, האי הצפוני ביותר קורפו והדרומי ביותר זקינתוס בניהם יש את האי לפקדה, מגניסי, קפלוניה, איתיקה,ועוד....

החבר'ה של חברת חשמל "כובשים" את יווןהחבר'ה של חברת חשמל "כובשים" את יוון

זהר אמיתי • יוני 2015

התעוררנו לבוקר עם זריחה מדהימה שלא מביישת אף ציור של גדולי הציירים. החבר'ה מתחילים להתעורר לאט לאט לריחו של הקפה עם ההל הממלא את הקוקפיט. רשמים מהפלגת גברים במפרץ הסרוני

הפלגת חברים במפרץ הסארוני 2015הפלגת חברים במפרץ הסארוני 2015

עופר דה פיצ'וטו • יוני 2015

חמישה חברים טובים, שניים מהם בוגרי קורס סקיפרים, שכרו יאכטה דרך "תשוט" וערכו הפלגת כיף של שבוע במפרץ הסארוני. "אנחנו מפליגים לפינה הדרומית של אגיסטרי, נכנסים למפרץ מקסים עם חוף רחצה. עוגנים. מורידים דינגי וגם נכנסים למים...הכל נראה נפלא"

אלון, בן שלוש והוריו - הפלגה בים האיוניאלון, בן שלוש והוריו - הפלגה בים האיוני

שירי צור, תשוט * • מאי 2015

שירי צור, מנהלת מחלקת השכרת היאכטות בתשוט, בהפלגה נוספת והפעם באיים האייוניים, על קטמרן יחד עם הבעל שגיא, הבן אלון , ענבל ורומן.

שייט בים היוני הדרומי - ספטמבר 2014שייט בים היוני הדרומי - ספטמבר 2014

דני שוורץ • ספטמבר 2014

אחרי 50 דקות זרקנו עוגן במפרץ abelike נקשרנו בחבל ירכתיים לסלע מאחור, התרווחנו על הספסלים גם כן לאחור, והתבוננו בשקיעה, במי הטורקיז השלווים המתכהים, וניסינו להזכר היכן היינו לפני שלשה ימים – ומה מנע בעדנו בעצם להיוולד פה - ללא הצלחה.

הפלגה בקטמרן באיים האיוניםהפלגה בקטמרן באיים האיונים

זהר אמיתי • יולי 2014

חברים יקרים, אל תהססו לצאת לצ'רטרים לבד. זה אפילו יכול להיות יותר מעניין. מי שלא חווה את הקטמרן לא יודע מה הוא מפסיד, צאו עם ראש פתוח ואל תהיו מקובעים מראש. תהיו מעודכנים במזג האוויר ולא כל מה שנראה באותו רגע משפיע על כל היום.

השכרת יאכטה עם הילדים באיים האיוניים - יוני 2014השכרת יאכטה עם הילדים באיים האיוניים - יוני 2014

ליאת ראובני • יוני 2014

יניב בעלי הוא סקיפר, אני בתפקיד הצוות וילדינו אריאל בת ה 6 וליאור בן ה- 4, שזו להם ההפלגה הראשונה הכוללת שינה ביאכטה.

שייט באיים הספוראדים - יומן מסעשייט באיים הספוראדים - יומן מסע

ארנון הלחמי • יוני 2014

מקיפים את האי מצפון וחוזרים דרומה לעבר המפרץ הצפוני ב-. KIRA PANAYA בדרך מזרחית 15 קשר, גלי רוח ואנחנו מחליקים עליהם 7 קשר על מפרשים בלבד...מושלם!!! ברגעים כאלה אתה נזכר שבשביל זה עשית רישיון סקיפר.

השכרת יאכטה מקוס לקוס - בחג שבועותהשכרת יאכטה מקוס לקוס - בחג שבועות

ניר עקרון • מאי 2014

לאחר ארוחת הצהריים ממשיכים שוב צפונה והפעם לאי ליפסו. עוגנים בעגינה ים תיכונית במרינה של ליפסו. הכפר הוא אחד היפים והמעניינים ושווה סיור מעמיק. בנוסף מצאנו מסעדה מצוינת של שף בשם מנוליס שלבוש באדום כולל כובע השף, נחמד מאוד, מסביר פנים ומבשל מצויין.

השכרת יאכטה באיים הספוראדיים - ספט' 2013השכרת יאכטה באיים הספוראדיים - ספט' 2013

יוסי בן אלטבט • ספטמבר 2013

סוף סוף ים. רוח מצוינת ללא גלים והסירה שטה במהירות 8 קשר בלי להרגיש. מגיעים בלג אחד (כ-21 מייל) ל- Patitiri ב- Alonnisos. לוקחים אוטובוס מ- Patitiri לעיר העתיקה של - .Palaia Alonnisos. יומן הפלגה במסלול Skiathos-Skiathos

השכרת יאכטה להפלגה משפחתית באיים האיוניים יולי 2013השכרת יאכטה להפלגה משפחתית באיים האיוניים יולי 2013

נטלי סומך • יולי 2013

את ארוחת הערב ב- FISCARDO אנחנו אוכלים בטברנה שנמצאת קצת מעל הנמל בשם NICOLAS ועליה קראנו די הרבה המלצות. ארוחה מעולה עם נוף מדהים. בסוף הארוחה בעל המקום נותן כמתנה צנצנת עם שמן זית שהוא מייצר + שקית תבלינים מהגינה שלו.

חופשת חלום ביוון ביאכטה עם הילדים - יוני 2013חופשת חלום ביוון ביאכטה עם הילדים - יוני 2013

שאול פלד • יוני 2013

הדרישה המרכזית היא שהים יהיה נוח במידה כזו שניתן יהיה לתפעל סירה בצוות של אבא (סקיפר כבר מספר שנים, פלוטילה אחת בתורכיה, כמה הפלגות לקפריסין עם חברים, חבר מועדון בהרצליה באופן לא סדיר), אמא (לא יודעת להשיט) ושלושה ילדים נלהבים. התשובה – האיים האיוניים הדר

השכרת יאכטה והפלגה בקורפוהשכרת יאכטה והפלגה בקורפו

יוסי ארדיטי • מאי 2013

סיכמנו על קפיצה קטנה לאי השכן מדרום- Anti-paxi לצפות בו בלבד. משייטים לאורך חופו המזרחי של האי הקטן, ועולים חזרה לצפון האי Paxi למיפרץ העיירה Laka. המיפרץ מתגלה כמקום מ-ד-ה-י-ם ! מים בגווני טורקיז בהתאם לעומקים, ממש כמו בקאריביים.

יומן מסע באיים הסרונייםיומן מסע באיים הסרוניים

יניר בן דוד • מאי 2013

יצאנו לכוון האי אגינה Agina הראשון מבין האיים בתכנון. בדרך הרמנו מפרש ראשי. הרוח הייתה חלשה, שמים מעוננים וגשם מטפטף. אופיר ועופר הורידו חכות. כשהתבהרו השמיים, נתפשו שני דגי טונה גדולים.

הפלגה באיי הים האיוני - אפריל 2013 הפלגה באיי הים האיוני - אפריל 2013

ג'קי מלקו "תשוט" • אפריל 2013

לאחר ארוחת בוקר בסגנון יווני ביאכטה וכוס קפה עם הפרלמנט המקומי בבית הקפה ,captain corelli - יצאנו לים בדרכנו מזרחה סביב קצהו הדרומי של האי איתקה ( כ 16 מייל) . בשל העומק הרב, ניתן להתקרב לחוף (במידת הזהירות כמובן ) וליהנות מהנופים המרהיבים שבדרך.

השכרת יאכטה להפלגת חברים ביוון במפרץ הסארוניהשכרת יאכטה להפלגת חברים ביוון במפרץ הסארוני

אהוד אלחנתי • אוקטובר 2012

לפני שנה בערך סיימנו, כמה חברה, קורס סקיפרים ומאז הרצון להפליג בכלל ובאיי יוון בפרט אינו מרפה. נידנדתי ככל שרק יכולתי עד שהתארגן צוות של ארבעה זוגות מתוכם שלושה בוגרי הקורס והזמנו יאכטה באמצעות חברת תשוט.

פלוטילת משפחות בים היוניפלוטילת משפחות בים היוני

אסף אונגר • ספטמבר 2012

לא עבר יותר מידי זמן וגם הגענו ל 30 קשר ואז החלטתי להוריד ראשי ולהמשיך עם חלוץ מצומצם. לילדים כל זה ממש לא הפריע. היה נדמה שזו ההפלגה המהנה ביותר שהיתה להם. הם לא הפסיקו לעמוד על הרשת ולהנות מהגלים שמתנפצים על היאכטה ומשפריצים עליהם מים מלוחים.

הפלגה באיים הדודקנסיים ביווןהפלגה באיים הדודקנסיים ביוון

פרץ ב. • ספטמבר 2012

אחרי שלוש שנים של שייט שהסתכם ביציאה מהרציף של מרינה הרצליה אל הים הפתוח, לכיוון לא מוגדר, שתיית אלכוהול, עצירה בשום מקום, שחיה, וחזרה לרציף של המרינה (תחביב נחמד ומהנה), החלטנו לצאת למסע באיים ביוון. רשמים מתוך הבלוג האישי של פרץ

שבוע הפלגה מדהים באיים האיונייםשבוע הפלגה מדהים באיים האיוניים

מיקה אור שני • ספטמבר 2012

אנחנו משתדלים להפליג כל שנה. השנה יצאנו לאיוניים, כשבעלי ואני נמצאים בסיומו של קורס סקיפרים בעצמנו. למרות שמאז ההפלגה הראשונה שלי בגיל 10 אני יודעת שזו אהבתי הגדולה ביותר, וכל השנה אני מחכה רק לשבוע האחד הזה – בכל זאת אני מצליחה להיות מופתעת בכל פעם מחדש.

שתי משפחות, בשתי יאכטות, בים הסרונישתי משפחות, בשתי יאכטות, בים הסרוני

זהר אמיתי • אוגוסט 2012

הייתה הפלגה שחבל על הזמן, המשפחה שלי נהנתה מאוד. אני שמח שלקחתי הפלגת צ'רטר ולא פלוטילה. קיבלנו משפחה שלא יכולנו לבקש משהו אחר, ובנוסף זכינו בזוג חברים שפשוט כיף לנו ביחד. הפלגה מסוג זה מתאימה לשייטים שלא מפחדים מאתגרים וסומכים על עצמם.

טיפים להפלגה בים האיוניטיפים להפלגה בים האיוני

יוני 2012

טיפים ותובנות בעקבות הפלגה בים האיוני - יוני 2012

מסע בקטמרן באיים האיונייםמסע בקטמרן באיים האיוניים

אברהם צימבר • יוני 2012

למרות התכנון החלטנו לוותר על ארוחת הבוקר בעגינה במפרצון באיי של אונסיס (SKORPIOS) ובמקום זה קיבלנו מופע מרהיב של להקת דולפינים ששיחקו איתנו כ- חצי שעה. אין ספק, אחד מהרגעים שנוצרים ושווים את כל המסע כן ירבו.

הפלגת שבועות  - 2012 איזור אתונההפלגת שבועות - 2012 איזור אתונה

רוזמרין ארנון • מאי 2012

שעתיים הפלגה מאתונה לאגינה. עיר יפה, תיירותית ותוססת עם שוק דגים מפורסם

בקטמרן Lagoon 380 באיים הסרונייםבקטמרן Lagoon 380 באיים הסרוניים

שירי צור - "תשוט" • אוקטובר 2011

הקסם שבשעת הבוקר המוקדמת עם התאורה הנכונה, הדייגים ששבו עם השלל, סירות השוק שהתחילו לסדר את מרכולתם והתושבים המנומנמים ששתו את הקפה של הבוקר, היו דרך מצוינת לפתיחתו של יום מדהים.

הפלגה מרודוס לישראלהפלגה מרודוס לישראל

ארז חזן • ספטמבר 2011

לג אחרון של ה-ROZA בדרכה מהמפעל בצרפת לביתה בארץ

הפלגה בים סוער עם המשפחההפלגה בים סוער עם המשפחה

אוגוסט 2011

הפלגה באיים הציקלדים. יציאה מלבריון

מסע הפנדרים. והפעם - השכרת יאכטה באיזור האי קוס, יווןמסע הפנדרים. והפעם - השכרת יאכטה באיזור האי קוס, יוון

שלמה (מומו) כהן • יולי 2011

רוחות מעולות והפלגת מפרשים מדהימה היו נחלתם של הפנדרים בים האגאי. שלא לדבר על הרוח הצעירה שבאה לידי ביטוי בשכירת קטנועים וטרקטורונים על החוף

הפלגה ביוון מאתונה ללפקסהפלגה ביוון מאתונה ללפקס

דרור מאור • מאי 2011

ברוח צד של 18-23 קשר ללא צימצום מפרשים הגענו למהירות של 8.8 קשר ללא מאמץ על ההגה.

הפלגה באיזור אתונההפלגה באיזור אתונה

פילה יוציס • מאי 2011

למה אתונה ? הטיסה הכי נוחה...טיסה קצרה, ופחות מחצי שעה לאחר הנחיתה כבר נושמים את אויר הים של יוון.

הפלגה באיים הספורדיים,  מילינה - מילינההפלגה באיים הספורדיים, מילינה - מילינה

מיקה שני ויפתח אור • ספטמבר 2010

בערב אכלנו במסעדה, שם פגשנו את טריאס – דייג דיונונים יווני זקן. כפות ידיו היו שחורות לחלוטין מהדיו. תחילה רק צפינו בו מהצד. הוא דיבר ביוונית אבל לא יכולנו שלא לשים לב למילים "ישראל", "קיבוץ" ו"מרים", שהסתננו לדבריו. כשסקרנותנו גברה עלינו פנינו אליו בדברים

איי המפרץ הסארוני - רכיבת מבחןאיי המפרץ הסארוני - רכיבת מבחן

יפתח קוזיק • אוקטובר 2009

איי המפרץ הסארוני (Saronikos Kolpos) הם קבוצת האיים היוונים הקרובה ביותר לאתונה: אגינה (איינה Aegina), ה"איים הקטנים" מוני, ואנייסטרי (Agistri ), פורוס ,( Poros) הידרה (Hydra), וספצס (Spetses).

הפלגה בספינת מפרש באיים הציקלאדים הפלגה בספינת מפרש באיים הציקלאדים

אריה גימפל • יולי 2009

יצאנו ברכב הקטן ששכרנו, לכוון המנזר התלוי על הצוק. שמענו שכדאי מאד להתאמץ ולהגיע אליו. על מנת להגיע למנזר יש לעלות במעלה די תלול. זה היה די מפרך אך התמורה בהתאם. המנזר הוא מבנה לבן ויפהפה, "דבוק" אל הצוק התלול אשר גולש לים בצדו הדרומי של האי.

אודיסיאה ביוון אודיסיאה ביוון

אמיר גור • אוקטובר 2008

אבא שלי ואני נוהגים מדי שנה או שנתיים להגיע לחלק זה של הים התיכון – בין טורקיה ליוון – להפלגה של שבוע ביאכטה שכורה. השנה, זה היה ביוון, באיזור האיים הסרוניים (Saronic islands ) ובחצי האי פלופונס (Peloponnisos).

הפלגה באיים האיונייםהפלגה באיים האיוניים

יוסי בן אלטבט • יוני 2007

יוצאים דרומה דרך התעלה. עוברים דרך האיים Skorpios ו- Skorpidhi שהם האיים הפרטיים של משפחת Onassis ומפליגים לאי Atoko . המקום היפה ביותר באי הוא מפרץ One House Bay - מים בצבע טורקיז ובית בודד בחוף, מומלץ.

הפלגה באיים הסרונייםהפלגה באיים הסרוניים

דרור ברזילי • ספטמבר 2004

מפליגים צפונה. עוברים בשנית במפרץ פורוס, חניית ביניים לצהריים ולשחיה ב RUSSIAN BAY צפונית לפורוס, מפרץ קסום עם מקום עגינה טוב ושקט, ומגיעים לוואטי. מקום קטן ונחמד. מרינה קטנה מאוד. מומלץ לעשות טיול רגלי לכוון העיירה.

פלוטילה באיים הספורדיים פלוטילה באיים הספורדיים

דודי ארגמן • אוקטובר 2003

סקיאתוס מפורסם בחופים הנפלאים ובחיי הלילה, סקופלוס מסחרי פחות, עם מספר חופים מקסימים, אלוניסוס עדיין אי שליו, שהמים מסביבו הוכרזו פארק ימי, וכתוצאה מכך הם הנקיים ביותר בים האגאי. סקירוס פחות מפותח וחף מקבוצות תיירים

לראש הדף