ENGLISH
הרצליה: 09-9579391

השכרת גולט

השכרת גולט בחו"ל - גולטים לחופשה מושלמת - כולל צוות (סקיפר, אנשי תחזוקה וטבח)

לשוט כמו סולטן...

הגולט היא ספינת מפרשים מסורתית, בנויה מעץ, המאפשרת הפלגה בתנאי מלון 5 כוכבים: בהשכרת גולט אתם זוכים לשרות של צוות מיומן הכולל סקיפר, אנשי תחזוקה וטבח. בגולט תאי שינה זוגיים עם שרותים צמודים, מיזוג אויר, סלון רחב ידיים, סיפון מקורה ובו שולחן אוכל גדול וסיפוני שיזוף מרופדים בכריות.

אנו מציעים השכרת גולט ביוון, טורקיה, קרואטיה, איטליה ובקריביים.

כל הגולטים להשכרה שמוצעים על ידי "תשוט" מצויידים במזגן.

  • ניתן להזמין כתוספת, ציוד ספורט ימי: אופנוע ים, סירת סקי, גלשנים וציוד צלילה.
  • הגולטים מיועדים לקבוצות בנות 6 עד 36 מפליגים.
  • אורך הספינה נע בין 14 ל-36 מטר, ורוחבה נע בין-5 עד 7 מטר.
  • הספינות מושכרות בדרך כלל לשבוע ימים, כמובן שאפשר גם ליותר.
  • מחירי ההשכרה נקבעים לפי גודל הספינה, מספר תאי שינה ועונת השנה.

 

הדרכה וטיפים להשכרת גולט - FAQ

ספינות הגולט להשכרה באמצעות תשוט, מוצעות בארבע רמות פאר. Luxury (מקביל לדירוג 3 כוכבים ), Delux (מקביל לדירוג 4 כוכבים), High Deluxe (מקביל לדירוג 5 כוכבים), VIP (גולט מפוארת ומפנקת במיוחד). רמת הפאר היא פונקציה של שנת ייצור/שיפוץ הספינה, גודל הקבינות, עיצוב הפנים והתוספות הכלולות במחיר.

רוב ספינות הגולט מצויידות במפרשים, אך לא כולן.  על אף העובדה שחלק מהגולטים מצויידים במפרשים, יהיה נכון להתייחס אליהן כספינות מנועיות. אורחי הגולט מעדיפים בדרך כלל הפלגה יציבה והצוות מציע הפלגת מנוע השומרת על יציבות הספינה, ופחות תלויה במזג האויר ומצב הים.

הגולט היא ספינה גדולה, מרווחת מאד ויציבה. הקבינות שלה גדולות ונוחות ותקרתן גבוהה. לכל קבינה צמוד חדר שירותים ביתי. הסלון רחב ידיים והסיפון גם כן. חופשה בגולט מאפשרת לשוט כאורח, מבלי לנקוף אצבע. בכל גולט כמה אנשי צוות, 3 איש מינימום: קפטן, טבח, מארח. בחלק מהגולטים, תלוי ברמת האירוח ומספר הקבינות יש יותר משלושה אנשי צוות.

הגורמים העיקריים המשפיעים על מחיר ההשכרה הם גודל הגולט, מספר הקבינות, רמת הפאר ועונת ההשכרה. בנוסף,  מספר הפינוקים שהגולט מציעה, כמו אופנוע ים, ציוד צלילה וכו' גם הם משפיעים על המחיר.

למעשה, אפשרויות הבילוי בלתי מוגבלות על הסיפון וגם מחוצה לו. החל בהתרגעות על הסיפון מתחת לסככה עם ספר טוב וכוס משקה, קפיצה למים ושחייה בים האינסופי שסביב הגולט, או שיזוף על אחד ממזרוני השיזוף, ועד לטיולים ביעדים השונים אליהם מגיעיםבהפלגה. אתם בוחרים את מסלול ואופי ההפלגה, והצוות מסייע ותורם מנסיונו. כדאי לתכנן מראש את המקומות בהם תרצו לעגון, ולברר, אם רוצים, אפשרות לטיולים מודרכים בערים, באתרים הסטוריים, במסלולי הליכה, או פעילויות צלילה.

הגולט היא בית המלון הצף שלכם במשך החופשה. המלון "נוסע" איתכם ממקום למקום, אין צורך לארוז ולפרק מזוודות שוב ושוב. כל יום אתם במקום חדש, בחוף חדש, במפרץ חדש. מסלול ההפלגה נקבע במשותף על ידי האורחים והקפטן, על פי רצונות הלקוח. מאד נוח, להסתמך על הידע והנסיון של הצוות, אשר מכיר היטב את איזור ההפלגה, את משטר הרוחות וכן את מקומות העגינה האידיאלים.  שייטים המגיעים למפרצים השונים, כמעט תמיד יתקלו באחת מספינות הגולט שהגיעה לשם לפניהם ו"תפסה" את מקום העגינה הטוב ביותר.

ספינות הגולט הן ספינות גדולות ומאד יציבות. לפני היציאה הראשונה אל הים, תקבלו הדרכה מהקפטן והצוות לגבי הוראות הבטיחות הנדרשות. קפטן הספינה אמון על בטיחות נוסעיו, ומכיר היטב את איזור ההפלגה. במצבי ים גבוה למשל, יציע להשאר במפרץ מוגן או במרינה. כדאי לשמוע בעצתו כדי לשמור על הרגשה טובה כל משך החופשה.

בעקרון, הגולט יכולה להעביר לילה על עוגן, במפרץ מוגן, בתנאי שמזג האויר מאפשר זאת. שינוי מסלול ההפלגה בשל מזג האויר,  או בשל כל מצב העלול לסכן את הצוות והאורחים, הוא על פי החלטתו ובאחריותו של הקפטן. נסיונם הרב של צוותי הגולטים מאפשר להם להגיע אל המפרצים היפים ביותר, ולהיות אלה שיזכו במקום העגינה המוצלח ביותר.

בוודאי.  מערכת סלולרית פרושה כיום כמעט בכל האיים. אין בעיית קליטה כאשר מפליגים לאורך החופים. בדרך כלל  ניתן גם לקנות סים מקומי, בשדה התעופה המקומי, בסניפי דואר ובחנויות מכולת.

לראש הדף